Afdeling

Meeuwen

Skip Repetitive Navigational Links

Nieuws

Als je wil weten wat er allemaal gebeurt binnen Ferm Meeuwen dan kan je dat hier lezen aan de hand van korte nieuws artikels.

« Vorig artikel

Weekendje weg - Dwars door Vlaanderen - 6-7-8 juni

maandag 8 juni 2026


Dag 3 – 8 juni

Na weer een heerlijk avondmaal en een lekker ontbijt in een voor Ferm Meeuwen gereserveerde ruimte begonnen we aan dag 3.
Wat vliegt de tijd als je je amuseert.

Vandaag bleven we in Brugge en vertrokken naar het frietmuseum.
Dit didactische museum schetst de geschiedenis van de aardappel, de friet en de diverse bijbehorende sausjes en is ondergebracht in een van de mooiste gebouwen van Brugge: de Saaihalle. In de middeleeuwse kelder kan je Belgische frietjes kopen die gebakken zijn op de traditionele manier. Hmmmmm.
Daarna was er nog wat vrije tijd om Brugge te ontdekken.
En wat is er Belgischer dan frieten en chocolade. Oja, even langs Chocolade Persoone passeren.
Of even bootje varen.
Deze driedaagse hebben we op een passende manier afgesloten met een dikke merci en kleine attentie aan Anita voor het organiseren van dit weeral perfecte Ferm reisje.
Dank je wel voor de tijd, het engagement en de inzet die je er iedere keer weer insteekt.

Ook dank je wel aan Charel van “De Wilg” om onze dames veilig te brengen waar ze moesten zijn.